Bager Atlas

Shitet nga: hasani 21 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin ne gjendje te rregullt viti93shum I rujtun
boj ndrrim me naj skip 4×4 ose me naj vetur mashum info ne tel 044910369
eshes per arsye sjam kapunoj sen meta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim