Bager Atllas

Shitet nga: hasan 29 Tet 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ose ndroj bagerin ne gjendje shum temir me ye gjitha osht ne rregull ika 9ton vit 93 ndrrim menaj skip ose me donje vetur lluksuze
qmimin sipas marveshjes
I volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim