Bager Kubota

Shitet nga: Flori 02 Mar 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri Kubota 191-Viti 1989 7.5 ton Qmimi 10.500 .ka 3 korpa ne gjendje te mir bej ndrrim me ndonje kamion kiper 5 kubikve numri tel 044-297-063 Flori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim