Bager

Shitet nga: fatmir 01 Sht 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje shum te mir viti 1997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim