Bager

Shitet nga: hasani 23 Nën 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ndrrohet bageri osht shum I rujtun gjendje shum te mir mun ta provoni kur tedoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim