Bager

Shitet nga: mirlind 19 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
rimorkio bon bartjen e peshave deri ne 30 ton, e regjistruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim