Bager

Shitet nga: Hasani 21 Shk 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin Atllas 1004 shum i rujtun shum ne gjendje tmir 9ton viti 93
Boj ndrrim me donje skip 4×4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim