CAT turbina

Shitet nga: Berat 19 Shk 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes turbin per caterpillar turbina ganc e re origjinale a catit per ma shum ne tel flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim