Caddy 2004-2005-2007-2008

Shitet nga: xhevdet 14 Gsh 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten 4 Pikap Caddy ne gjendje shum te mir tip top ngjyr te bardh te kaltert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim