Citroen 2.5

Shitet nga: Sadat 10 Nën 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet citroen 2.5 dizel, kombi viti prodhimit 98 me dokumenta te zvicrres i pa doganuar ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim