Crafter 2008 Jumbo

Shitet nga: Xhevdet 02 Sht 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Crafter 2008 Jummbo Pa dogan ne gjendje shum te mir i ardhur nga gjermania. Nr Kontaktues: 044-621-953 049-292-252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim