IVECO

Shitet nga: Arsim 21 Pri 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35-10
Shes iveco ne gjendje shume te mire per pune kiper shum te mire...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim