Shitet

Shitet nga: Burhan 17 Mar 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35-10
Shess elten 35 ne gjendje tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim