Iveco daily -02

Shitet nga: valoni 19 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
shess iveco turbo dayli 35c15 me kiper ne te tri anet 6 gomat e reja me regjistrim deri muajin 11 viti i prodhimit 2002 esht 6 shpejsi per ma shum kontaktoni ne numrin 044414628 ju mikpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim