Shitet

Shitet nga: Rafet 16 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shess iveco daylli 2.8 interkuller kamjoneta osht kiper ne te tria anet posedon kompresorin viti i prodhimit 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim