Shitet kamioneta Iveco

Shitet nga: Edi 15 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Kamioneta Iveco 35c13 diezel sapo ka ardhur nga zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim