u shitt Kamijonet Iveco Daily

Shitet nga: valon 23 Krr 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
shes iveco dayli 35c15 ne gjendje shum te mir rregjistrim deri e muajnin e 11 me kiper ne te tri anet pasgjyret me rrym 6 gomat e reja pres blersa serjoz
per ma shum kontakton ne numrin 044414628
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim