KAMION DAFF ME CARAD DHE NE JASTAKA

Shitet nga: SHEMSI 03 Qer 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET KAMION DAF ME CARAD EDHE NE JASTAKA

PO ASHTU E KA EDHE LIFTIN MBRAPA FUNKSIONAL

ESHT NE GJENDJE TE RREGULL

I REGJISTRUAR NE TABELA RKS
049333047
049 333 047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim