KOMBI QMIM iLIR

Shitet nga: uka 11 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi fijat dukato usht shum I mir ka qen ks usht I qlajmrum me koh denim nuk ka dizell 250 viti 94 per me shum informata ne telin usht viber44307679 @ 049731733 bajm ndrrim edhe me naj VETUR gollf 2-SKELE-OSE-KAMJNET E tjer mir presim Qmim i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim