Kamijon IVECO 2.5 TURBO

Shitet nga: Rrahmon 02 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamijoni Iveco osht shum i rujtun siq shifet ne foto viti i par i regjistrimit ne Ks ka 9 muaj regjistrim osht me Kiper ne te 3 anet punon shum mir per Kamijon ma te mir veq lodhesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim