Kamijonete VW T4

Shitet nga: besim 19 Nën 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionet t4 eshte ne gjendje te mir posedon keto:
airbek centrall me klim abes tdi 1.9 vetura ka shum pak te kaluara dhe eshte e ruajtur e ka edhe librin e servisit oshte pa dogan dhe kushton 4200 eurom
pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim