Kamion 814

Shitet nga: Fadil 07 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
blej kamionn 814 me ndrrim me pune te ndertimtaris
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim