Kamion Daf 400

Shitet nga: Nysret 29 Gsh 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionet DAF 2.4 diesel, ne gjendje shume te mire teknike, nuk ka nevoje per investim, viti i prodhimit eshte 1991, pesha 3.5 ton. I ç'lajmeruar me kohe. Çmimi 1.100 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim