Kamion Mercedes 914 , Kipper

Shitet nga: Kujtim 11 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion Mercedes 914 Kiper. viti 1985 , Ne gjendje te rregullt. Kontakt 044576773 ose 049576773 ose viber +38649576773.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim