Kamion kiper

Shitet nga: lutfi 24 Jan 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin man kiper bajm edhe ndrrim mundeni me kontaktu edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim