Kamion volvo f16 -90 boj ndrrim

Shitet nga: Volvo F16 19 Jan 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion volvo f16 , viti 1990 , me rimorkio alumin ne jasatak 24 kub, ne gjendje pune , bej ndrrim me kamion 3 aks 044213353 , 049331440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim