Kamionet

Shitet nga: ramush 19 Maj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta eshte e iportuar nga gjermania shum i rujtun 2.5 me leje te ventures me vozit
150 000 te kalune me librez te servisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim