Kamionet

Shitet nga: arbnor shabani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamijoneten Renault,viti 1989,2.5 turbo dizell,ne gjendje perfekte,nuk ka nevoj per asni investim,regjistrim i skaduar,denim Nuk ka
kontakto edhe ne vibeer +38649332219
044524618
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim