Kamioneta LT 46

Shitet nga: Ali mustafa 06 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta LT 46 viti 2001
2.8 cm3, 2 dyer me 3 ulëse ,timorkio 4.50 x 2.10 , pesha 4600 kg .
I sapoardhur nga Gjermania dhe ka vetëm 78699 km te kaluara në gjendje te rregullt.
Për me shumë informacione na kantaktoni ne numrin e telefonit 044-347-574.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim