Kamioneten Ford Transit 2002

Shitet nga: Shkelqim 09 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET OSE NDRROHET...
Kamioneta Ford Transit Dizel...
Kamioneta esht ne gjendje shum te rregullt si teknike ashtu dhe mekanike...
Vetura esht me dogan te paguar dhe esht ardhur nga Gjermania...
Per qdo informat na kontaktoni ne nr.

00377 45 567 838
dhe ne viber ne te njejtin NR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim