Kamioni Mercedes 14 22

Shitet nga: Gani 24 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Mercedes 14 22 viti iprodhimit 1990 marshi 6x6 me gjysa, me krevet, goma te reja per me shum info nr tel 044196783
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim