Kamjon 711

Shitet nga: Avdyli 23 Nën 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoni osht 711 viti 1994 ni 11muj regjistrim ne gjendje shum tmir ceraden e ka te re osht 5 metra e 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim