Kombe -05

Shitet nga: @@@@ 20 Sht 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi ne gjendje te mire iposa doganuar dhe regjistruar i ardhun nga Gjermanija ka gjamat me rrym2qelsa te interesuarit munde te me kontaktoj ne kta tel,nr;044-506-986 ipko 049 144 665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim