Kombe -05

Shitet nga: @@@@ 30 Sht 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi funde04 iposa doganuar regjistruar dizel dti centrall xhamat ne rryme hidroalik abs:te interesuarit munde teme kontaktoj ne kta tel,nr:viber-044-505-986: ipko-049-144-665;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim