Kombe

Shitet nga: @&&@ 29 Sht 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi ne gjendje shum tmire posedon regjistrim funde04 ka xhamat me rrym gonat e mira te interesuarit munde teme kontaktoj ne kta tel,nr; 044 506 986 ipoo 049 144 665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim