Kombe VW T2

Shitet nga: Arsim murati 07 Jan 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
eshte ne gjendje te rregullt i ka 5 shpejtesi guma te reja motori 1.9 esdei ngjyr te kuqe rrigjistrim ka 11 muj
Bejm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim