Kombe VW T2 dizel

Shitet nga: 🚘 03 Tet 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ndrrim i mudshum
v 1.6 turbu dizell
nga zvicrra RKS
I qlajmruar dukumeta Gartatoj tjeter e she edhe vet
Si Foto edhe Live
wiber +38649757009 (0) 45 685 038

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim