Kombe VW T2 dizel

Shitet nga: kombi 20 Tet 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet vw t2 turbo 1.6
i ardhur nga Ch (Zvicrra) i Qlajmruarë
nr 049757009 045685038

vrejte vajin me ja ndrru batery u dopsu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim