Kombe VW T3 1.9 tdi

Shitet nga: nehat 16 Jan 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin vw t3,1.9 sdi me 5 shpejci eshte ne gjendje te rregullt,motorrin qe 1 muj ja kom ndrru,nuk hargjon ule,me goma te reja,arsyrja e shitjes me duhet nje vetur me e vogel,te gjith te interesuarit mund te kontaktoni ne keta numra te telefonit 049-809-272 044-891-131 dhe ne viber 049-217-814.Qmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim