Kombe VW T4 ndrrim me skele

Shitet nga: ukshin 14 Dhj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi usht shum i mir edhe i rujtun shihet edhe ne foto viti 1994 veq sa ka ardh pej gjermanije per me shum info ju mir presum usht viber 044307679 049731733 uka bejm ndrrim edhe me skele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim