Kombe VW T5

Shitet nga: Xxxw 07 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Është ne gjendje shum te mir 4x4 TDI 2.4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim