Kombe VW T5

Shitet nga: Merovci 04 Jan 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi T5 osht ne gjendje te mir me liber servisi me krejt osht transporter munesh me bo edhe me karrika per udhatr osht me xhama ka kuken centrall kombin ekom ble prej Zvicrranit as ska kaish rebrasni as singjir menjaqin eka me dhomzor qo kontrrollo kudush osht ne gjendje shum te mir une ekom pru personal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim