Kombe VW T5

Shitet nga: Arsim 06 Shk 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi eshte ne gjendje shum te mire teknike per me shum informata na kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim