Kombi VW T4

Shitet nga: Armend 30 Nën 06:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's kamioneten T4 ne gjendje shum te mir teknike si dhe optike ,posedon klim airbeg... Viti I prodhimit 98 .Te interesuarit mund te kontaktojn edhe permes viberit +377-44-396-370.Ndrrim i mundshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim