Kombi

Shitet nga: Fadil 04 Mar 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi i qlajmrum me kohe, motorr 1.6 diesel ne gjendje shum te mire ,kombi ka pesu aksident t vogel siq shihet n foto ,tjerat sene perfekt i ka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim