Kombi 210D

Shitet nga: Berat 17 Jan 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi shum I mir ne gjendje shum te mir ka edhe 7 muj regjistrim goma te mira viti I prodhimit 94
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim