Kombi LT

Shitet nga: Lavdim Bajrami 01 Shk 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi LT shum I mir boj edhe ndrrimi me golfe 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim