Kombi Mercedes

Shitet nga: Xhafer Maliqi 31 Gsh 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi me ulse per udhtar , eshte ne gjendje shum te mir karaserin e ka te 207D kurse motorrin 208D viti 1993 , 8 + 1 ulse 2.5 diesel gumat e reja. Per me shum kontakto ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim