Kombi Mercedes Sprinter Automatik ac Klima

Shitet nga: kombi 07 Nën 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi mercedes sprinter cdi 3tkuqe
viti prodhimit 2002
automatik + tiptronik
ac klima funksionale
ngjendje teper tmir
i posa ardhun nga Gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim