Kombi T4 Dizel U SHIT

Shitet nga: Shkëlqimi 20 Shk 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi T4 Dizel 1.9 i thjesht 1996...
Kombi esht ne gjendje shum te rregullt me te gjitha seviset ...
Kombi ka hargjime shum te vogla ...
Kombi esht me tabela te RKS...
Goma te reja te dimrit ...
Kombi esht ekstra i punuar nga fabrika ka ulse per 5 persona me librez plus e ka te lejume ngarkes mrapa siq shihet dhe ne foto...

Per me shum info kontakto ne nr mundeni dhe ne viber...

00377 45 567 838 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim